Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Meme Küçültme Ameliyatı Nedir?

Meme küçültme ameliyatı aynı zamanda mastektomi olarak da bilinir. Meme küçültme ameliyatı; büyük ve zayıf yapılı göğüsleri daha güzel hale...

Meme Küçültme Ameliyatı Nedir?

Meme küçültme ameliyatı aynı zamanda mastektomi olarak da bilinir. Meme küçültme ameliyatı; büyük ve zayıf yapılı göğüsleri daha güzel hale getirmek ya da büyük göğüslerin yol açtığı çeşitli sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için uygulanan bir yöntemdir. Ameliyattan sonra, insanlar vücutları hakkında daha olumlu bir imaja sahip olur, fiziksel aktivitede bulunma olasılıkları daha yüksektir ve psikolojik olarak kendilerini rahatlamış hissederler.

Meme Küçültme Ameliyatı Nedir?


Meme küçültme ameliyatı, ergenlik çağından sonra memelerinde belirgin büyüme olan hastalara yapılan ameliyatlardan biridir. Göğüs küçültme ameliyatı, özellikle C-cup ve üzeri sütyen ölçüsüne sahip bayanlar için tercih edilir. Göğüs küçültme ameliyatı güvenli ve ayaktan yapılabilen bir ameliyattır. Meme küçültme ameliyatından sonra korse kullanılması önerilir. Meme küçültme ameliyatı konusunda Ercan Demirbağ tercih edlilebilir.

Hem iyileşmeyi destekleyen hem de bölgeyi doğru ve rahat şekillendiren bir sütyen tasarımının ameliyattan sonra bir ay boyunca kesintisiz, ardından doktor tavsiyesi ile sadece gündüz kullanılması önerilir. İyileşme sürecine ve ameliyatın kapsamına bağlı olarak korse giyilme süresi değişebilir. Bu korseler kablosuzdur ve kullanımı çok rahattır.


Meme Küçültme Ameliyatı Nedir?

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

En İyi Dershane
Bumerang - Yazarkafe