Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Yatakta Aşk Ateşi Neden Söner?

Partneriniz son günlerde daha sık mı yatakta arkasını dönüp uyumakta? Size karşı olan duygularında ve cinsel isteğinde azalma olmuş olabilir...

Yatakta Aşk Ateşi Neden Söner?Partneriniz son günlerde daha sık mı yatakta arkasını dönüp uyumakta?

Size karşı olan duygularında ve cinsel isteğinde azalma olmuş olabilir. İşte seks isteğin azlamasına sebep olan, aşk ateşini söndüren sebepler..


1- Size kızgın
Partneriniz size kızgınsa çoğunlukla sebebini bilirsiniz. Ufak probleminizi çözmek elinizde.. Hoşuna giden şeyleri yapıp, aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

2- Stresli
Partneriniz yoğun ve stresli bir günün ardından rahat bir uyku çekmek isteyebilir. Siz bu durumda ona masaj yapmalısınız, sorunlarını dileyin ve anlayışlı olun. Sakinleştirici şekilde konuşun.. Sonra mı, gerisi size kalmış..

3- Bağlanmak istemiyor
Partneriniz bağlanmaktan korkan biriyse ancak sizden vazgeçemiyorsa bu dönemi birlikte atlatabilirsiniz. Onu sıkmayın, bağlılıkla ilgili şeylerden konuşmayın. Arkadaşlarınızlayken ona güvendiğinizi, ilişkinizi acele etmeden yaşamaktan yana olduğunuzu anlatın. Bu onun streslenmesini önleyecektir.

4- Yatakta kendinden emin değil..
Yatakta onunla birlikte olmaktan zevk almadığınızı hissetmesi onun kendine olan güvenini alt üst eder. Yatakta sizi baştan çıkaran, hoşunuza giden şeyleri onunla paylaşın. Bu libidosunu canlandıracaktır.

5- Ayrılmak istiyor..
Erkekler ayrılmak istiyorlarsa, önce fiziksel uzaklığı seçerler. Böyle birşeyden şüpheleniyorsanız aranızdaki ilişkide gördüğünüz eksiklikleri ve nedenlerini ona sorun. Ayrılıkla sonuçlanacağını düşünüyorsanız kendinizi buna hazırlayın ve hayatınızı yeniden planlamaya çalışın.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok