Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Erkeklerin bilinmesini istemedikleri 10 sır

Şu erkekler, kendilerini olduklarından farklı gösterme bayılıyorlar! Ama biz şimdi onların foyasını meydana çıkarıyoruz. Sırlarını itiraf ...

Şu erkekler, kendilerini olduklarından farklı gösterme bayılıyorlar! Ama biz şimdi onların foyasını meydana çıkarıyoruz. Sırlarını itiraf yolunu seçen erkeklerden inciler 

Glamour dergisinin erkeklerle görüşerek aldığı sırlar birinci ağızdan olduğu için inandırıcı geldi bize. Muhtemelen sizin sevgilinizin ya da eşinizin de bu sırlardan en azından birkaç tanesini sakladığını düşünebilirsiniz. Şu erkekler, kendilerini olduklarından farklı gösterme bayılıyorlar! Ama biz şimdi onların foyasını meydana çıkarıyoruz.

İşte, erkeklerin ağzından, öteki yüzleri...

Fit olma takıntısı
Erkekler de en az biz kadınlar kadar yiyip içtiklerinin kalorisini hesaba katıyorlar. Belki bazılarının bize göre çok daha fazla kilolarını kontrol altında tuttuklarını söyleyebiliriz. İtirafçılar öyle diyor.

Romantik komedi sevgisi
Şu romantik komediler... Erkeklerin bu filmlerden nefret ettiğini, kadınlar izlemek istediğinde onların şikayet ettiklerini biliriz ya hep, aslında onlar romantik komedilerin gayet izlenebilir olduğunu düşünüyormuş. Öyleyse bu akşam romantik komedi seansına iki bilet!

Seks heyecanı
Seks konusunda erkeklerin her zaman daha rahat olduğuna inanır kadınlar. Oysa itirafçı erkekler, “Bu işi defalarca kez yapmış olsak da her sutyeni çıkarma anında bir miktar heyecanlanıyoruz” diyorlar.

Mastürbasyon gerçeği
Buna inanamayacaksınız! İtirafçı erkekler, eşleri evden çıktığında yüzde 47’lik bir olasılıkla mastürbasyon yapıyorlarmış.

Hileli vücutlar
Görünüşe bakılırsa, erkekler de fiziksel görünümlerindeki kusurların ortaya çıkmasından çekiniyorlar. Görüş alanımız dahilinde çıplak oldukları ilk 50 saniye boyunca karınlarını içeri çekiyorlarmış.

Penis kaygısı
Erkekler “Önemli olan boyutu değil işlevi” gerçeğini hala içselleştirememişler. Penis boylarını takıntı haline getirmeyi sürdürüyorlar. Penislerinin eşleri tarafından küçük olduğunun düşünülüp düşünülmediği konusunda endişe ediyorlar.

Yoga sevgisi
İnanmayacaksınız ama erkekler, küçümsedikleri yogayı aslında kendileri de yapmak istiyorlarmış. En azından Glamour’a itiraf edenler öyle söylüyor!

Göğüs kılları
Erkeklerin büyük çoğunluğu göğüslerindeki kılları tıraşlıyorlarmış. Gerçi artık erkeklerin lazer salonlarını da doldurduklarını biliyoruz. “Erkek adam kıllı olur” fikri değişmiş olmalı. Baksanıza, kıllarından kurtulmak istiyorlar.

Hesap ödeme sırası kimde?
Bir yemek yenir ve hesabı erkek ister. Erkekler bundan zevk alırlar. Eh bazen, bu şekilde üstünlerini kanıtladıklarını zannederler. Bakın, “zannederler” diyoruz, hesap ödedikleri için “üstünler” demiyoruz. Galiba bu garip oyundan artık onlar da sıkılmışlar. “Bu kadar sık hesabı ödemek istemiyoruz” diyorlar. İşte, böyle… Tıpkı hayatı paylaştığımız gibi hesabı da paylaşabiliriz aslında. Sadece hesapta değil, her şeyde eşit olmak kaydıyla…

Kayınpeder korkusu
Annesinin ve babasının bir tanecik kızını almış erkekler, o anne babanın gölgesini ilişkilerinin üzerinde hissetmekten çekiniyorlarmış. İtirafçı erkekler, “Kayınpederin gözü üstümde” diye korkularını dile getiriyorlar. Özellikle kayınpeder korkularını dile getiriyorlar ama asıl kayınvalideden çekinmek gerek. Anneler, kızlarını kollama konusunda sanılandan daha yırtıcı olabilirler!

Kaynak: pudra
 
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok