Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Sizi hala eskisi gibi seviyor mu, test edin

Uzun süreli evlilikler ve birlikteliklerde birçok kadının içinde ‘Acaba beni hala eskisi gibi seviyor mu?’ sorusu vardır ve bunun cevabını ...

Uzun süreli evlilikler ve birlikteliklerde birçok kadının içinde ‘Acaba beni hala eskisi gibi seviyor mu?’ sorusu vardır ve bunun cevabını bulabileceği bir ipucu arayıp durur. İşte sizi bu meraktan kurtaracak ipuçları…

Aşık olan ve bir ilişki yaşayan birçok kişi, bir süre sonra aynı soruyla karşı karşıya kalır; “Acaba beni hala beni seviyor mu?” Eğer siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, aşağıdakileri dikkatlice okuyun ve kararınızı verin. Sadece sizi özlemek istediğini söylemek için arıyorsa, beraber zaman geçirmek için programını iptal ediyorsa, evet sizi kesinlikle seviyor.

Eğer sizi hala seviyorsa…
- İşinizin nasıl gittiğini merak eder, onunla daha az zaman geçireceğinizi bildiği halde terfiyi kabul etmenizi ister. Sabah işe gidiş saatlerinizi ya da öğrenciyseniz bütün bir haftanın ders programınızı ezberler.

- Çok ilgi duymasa da, sadece sizi mutlu etmek için üç saat süren bir konsere gelir, sizinle beraber olabilmek için yaptığınız aktivitelere katılır.

- Bazen sadece ne yaptığınızı merak ettiği için, bazen işiniz, arkadaşlarınız ya da dünyada olan bitenlerden konuşmak için, bazense sadece sizi özlediğini söylemek için arar.

- Ailesine ve arkadaşlarına sizi, okulunuzu, işinizi, başarılarınızı, yeteneklerinizi ve arkadaşlığınızı anlatır.

- Onlardan hoşlansa da hoşlanmasa da ailenize ve arkadaşlarınızla, sizi mutlu edebilmek iyi geçinir. Hatta özel günlerde onları aramayı kesinlikle ihmal etmez. Hediyeler de alırsa bu sizi şaşırtmasın.

- Yoğun olmasına rağmen, ilişkiniz için zaman yaratır. Moraliniz bozuksa planlarını iptal eder ve sizin için bir program hazırlar. Özel bir gün olmasa da size hediyeler ve kartlar verir.

- Her yaptığı hareketle bunu göstermesine rağmen, sık sık “Seni seviyorum” der.

Eğer sizi sevmiyorsa…
- Arkadaşlarıyla beraber olmak için sizinle yaptığı planları değiştirir ya da iptal eder.

- Onda beğenmediğiniz özellikleri söylemenize rağmen bunları hiç dikkate almaz, sizin nefret ettiğiniz ancak arkadaşlarının çok beğendiği sakalını kesmez mesela.

- Bir sonraki buluşmanızdan sonrası hakkında hiç konuşmaz, gelecekten bahsettiğinizde konuyu değiştirir.

- Sizi iş arkadaşlarıyla gittiği toplantılara çağırmaz, arkadaşlarını sizinle tanıştırmaz.

- Elinde kırmızı güllerle birden kapınızı mı çalacağını, yoksa son anda buluşmanızı iptal mi edeceğini tahmin edemez.
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok