Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Bir günlüğüne model olma hayali

Hayranlıkla takip edilen modeller gibi olma hayali gerçeğe dönüşüyor… Sevdiklerinize, bir günlüğüne model olma fırsatı sunabilirsiniz. Bu...

Hayranlıkla takip edilen modeller gibi olma hayali gerçeğe dönüşüyor…

Sevdiklerinize, bir günlüğüne model olma fırsatı sunabilirsiniz.
Bu çok özel aktif hediyeyi armağan edeceğiniz kişi, aktivite günü önce moda sektörünün uzmanları eşliğinde saçından makyajına ve kıyafetlerine kadar profesyonel bir model gibi hazırlanıyor. Ardından, özel moda fotoğrafçısı tarafından iç ve dış mekanlarda, farklı pozlarda onlarca fotoğrafı çekiliyor. Üstelik çekilen fotoğraflardan birisi, hediye sahibinin arzu ettiği bir derginin kapağına yerleştirilip kendisine hediye ediliyor.

Türkiye’nin deneyim konseptli tek hediye sitesi Aktifhediye.com, kullanıcılarını, birbirinden farklı hediye seçenekleri ile buluşturmaya devam ediyor. Sitenin “Eğlence” başlığı altında; “Bir günlüğüne model olma, Stilini baştan yaratma, Gardırop düzenleme ve Alışveriş danışmanlığı” gibi aktif hediye seçenekleri yer alıyor. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ve kullanıcılar tarafından en fazla tercih edileni ise “Bir günlüğüne model olma” aktivitesi. Bu hediyenin sahibi, bir günlüğüne de olsa moda dergilerinde gördüğü ünlü modeller gibi olma ve kendisini model gibi hissetme ayrıcalığı yaşıyor.

Yeni stilinize yer açın

Bir günlüğüne model olmanın yanı sıra sitede yer alan bir başka aktif hediye seçeneği ise “Stilini Baştan Yaratmak”. Sevdiğiniz kişinin sürekli “Bugün ne giyeceğim, giyecek hiçbir şey bulamıyorum” şikâyetleriyle karşılaşıyorsanız, “Sitilini baştan yaratma” hediyesi onun için mükemmel bir tercih olacaktır. Bu aktivitede, önce moda profesyonellerinin danışmanları hediye sahibinin gardırobundaki kıyafetleri inceleniyor, demode olanları çıkarıyor ve yerlerine yine stil danışmanı ile birlikte yapılacak alışverişte sonrası alınan modaya uygun yeni elbise ve aksesuarlar giriyor. Böylece hediye sahibinin kıyafet seçme problemi uzunca bir süre için sona eriyor.

Bir günlüğüne model olma ve stil danışmanlığı aktiviteleri hakkında detaylı bilgi için www.aktifhediye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

Tanıtım-Reklam
Bumerang - Yazarkafe