Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Yeni bir erkekle seks yapmak

Yeni biriyle ilk seks deneyiminizde heyecanın maksimumda olmasına ek olarak, garip durumlar da yaşayabilirsiniz. Çünkü siz yeni bir vücudu...

konu baslikYeni biriyle ilk seks deneyiminizde heyecanın maksimumda olmasına ek olarak, garip durumlar da yaşayabilirsiniz. Çünkü siz yeni bir vücudu keşfetmeye çabalarken, o neleri sevdiğinizden emin olmadan hareket etmeye çalışır. Aslında ilk birlikteliğinizi unutulmaz kılmak için dört basit kurala uymanız yeterli olabilir.

Yeni biriyle tanıştınız ve arkadaşlığınız kısa sürede bir ilişkiye dönüştü. İlk sevişmeniz o kadar güzeldi ki, çarşafların nasıl olup da tutuşmadığına şaşırdınız. Zaten aranızdaki kimya, daha bakıştığınız ilk andan itibaren ateşli anların sinyallerini vermişti, öyle değil mi? Maalesef durum her zaman yukarıdaki gibi olmuyor. 

Philadelphia'daki Seks Terapisi Enstitüsü'nün yöneticisi Chris Fariello, yeni biriyle yakınlaşmanın bazen beceriksiz hareketler sebebiyle hayal kırıklığı yaratabileceğini söylüyor. Çünkü birbirinizi yeni tanımaya başladığınızdan rahat olamayabilirsiniz. Bu da sizi germeye yeter. Eğer seks kötü olursa, ilişkinin gidişatı konusunda tereddütler oluşabileceğinin farkında olmak bile yeterince kötüdür. Aşağıdaki dört kuralı uygulayarak bu süreci çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 
Kural 1
Silahları hemen kuşanmayın
Aranızdaki heyecan öyle bir noktaya gelmiş olabilir ki, ön sevişmeyi atlayıp direkt olarak en can alıcı kısma geçmeyi amaçlayabilirsiniz. Bunun çok acemice bir hareket olduğu konusunda sizi hemen uyaralım. Heyecanlanmak (Getting Off) kitabının yazarı olan seks uzmanı Jamey Waxman "İlk defa biriyle birlikte olmadan önce her şeyi ağırdan almaya özen göstermelisiniz" diyor ve ekliyor: "Amacınız, karşınızdaki insanı memnun etmek için neyin gerekli olduğuna dikkat etmek olmalı. Bu şekilde onu daha ilk günden zevkin doruklarına çıkarabilirsiniz." İşte bu yüzden işleri yavaştan alarak yatağa geçme sürecini daha heyecanlı bir hale getirin. 

Ön sevişme sırasında, elleri çok cesur bir şekilde hareket etmeye başladığında veya fazlasıyla hızlı hareket ettiğini düşündüğünüzde onu bileklerinden sıkıca tutun. Sonrasında onu durduracak şekilde uzun uzun öpün. Kendi Seks Terapistiniz Olabilirsiniz (You Can Be Your Own Sex Therapist) kitabının yazarı Carole Altman, erkeklerin yatakta isteklerini belli eden kadınlardan hoşlandığını, çünkü bu şekilde onların ne istediğini anlayabildiklerini söylüyor. Yoğun bir ön sevişme ve öpüşmeyle işlerin düzgün bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. 

Kural 2
Garip anlar yaşanabileceğini kabul edin
Her kadın yatakta tanrıça gibi görünmek ister. İşte bu yüzden yataktaki bazı garip anları görmezden gelme eğilimindeyizdir. Oysa tam tersini yapıp komik bir durumu espriyle karşılayarak ortamı yumuşatabilirsiniz. Altman "İlk defa birlikte olacağınız birinin vücudunuz hakkında ne düşüneceğini ve ona yaptıklarınızdan hoşlanıp hoşlanmayacağını düşünmek çok yorucu olabilir. 

Eğer doğal olan bazı aksilikleri kabullenmezseniz, ilk deneyiminiz tatsız bir hal alabilir" sözleriyle sizi uyarıyor. Bu iç karartıcı durumdan kurtulmak için, öyle ustaca hareket etmelisiniz ki kimse bir aksilik olduğunun farkına varmamalı. Eğer sutyeninizi açmayı beceremiyorsa, öylece durup onun daha da sinirlenmesine sebep olmayın. Gözlerinin içine bakarak gülümseyin ve "Bırak ben yapayım" deyin. Eğer atmosfer daha yoğunsa, ortamı bozmayın. Kazayla kafalarınız çarpışırsa, alnını veya yüzünü öpebilirsiniz.

Kural 3
Güzel bir şey söyleyin
Erkeklerin sadece kendi aldıkları zevki önemsedikleri düşüncesi artık tarihe karıştı. Artık onlar da partnerlerinin iyi vakit geçirip geçirmediklerini önemsiyorlar ve kendi zevklerini ikinci plana atıyorlar. Partnerinizin yaptığı şeyden hoşlanıyor olmanız ve bunu belli etmeniz onları çok heyecanlandırıyor. Birbirinizi yeni tanımaya başladığınız için, sessizliğiniz onun tahminler yürütmesine sebep olur. İşte bu yüzden, hissettiklerinizi ona anında söyleyebilmelisiniz. Ancak pek çok erkeğin yatakta aşırı hareketler yapılmasından ve tepkiler verilmesinden hoşlanmadığını da eklemeliyiz. Yapmasından gerçekten keyif aldığınız şeyi dile getirmekten çekinmeyin çünkü bunu hafızasına kaydedecek ve sonraki buluşmalarınızda büyük bir memnuniyetle aynılarını yapacaktır. 

Sakın zevk almadığınız halde rol yapmaya kalkmayın. Çünkü sırf bu yüzden her seferinde hoşunuza gitmeyen hareketlere maruz kalabilirsiniz. Eğer partneriniz öpüşme konusunda çok başarılıysa, kısık bir sesle yaptığı şeyden çok hoşlandığınızı belli edin. Eğer esprili bir dil kullanmak istiyorsanız ona, "Bu yılki olimpiyatlara katılmayıdüşünüyor musun?" diye sorabilirsiniz. Hissettiğiniz güzel şeyleri dile getirmeniz ilişkinizdeki heyecanı maksimumda yaşamanızı sağlar. Ayrıca partneriniz de sizin sevdiğiniz şeyler konusunda bir fikir sahibi olur. 

Kural 4
Fazlasıyla akrobatik hareketler yapmaktan kaçının
Bu işi çok iyi bildiğinizi belli etme çabasıylabütün ateşli numaralarınızı sergilemekistiyor olabilirsiniz. Ama bunu sakınilk denemenizde yapmaya kalkışmayın.Altman; "İlk gece, zor pozisyonlar denemektenkaçınmalısınız. Birbirinizinhareketlerine alışık olmamanızdan veyahünerlerinizi göstermeye çabalamanınağırlığından dolayı gerilip yaşadığınız anın keyfini çıkarmayı unutabilirsiniz. Bunları,ikinizin de orgazm olması için gerekli olanşeyleri öğrendikten sonrasına saklayabilirsiniz" diyor. Bunun için alışık olduğunuz daha klasik pozisyonlara sadık kalın ve akrobatik hareketlerden uzak durun. Ortamı hareketlendirmek için kendinize dokunurken onun izlemesini isteyebilirsiniz. Bunları yaparak sıkıcılıktan uzak durabilirsiniz. Ayrıca o da gördüklerinden sonra gelecekte onu nelerin beklediğini daha iyi anlayabilir.

Kaynak : Cosmopolitan
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

Tanıtım-Reklam
Bumerang - Yazarkafe