Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Çalışan kadınların makyajları

Çalışan kadınlar da birkaç küçük püf noktaları uygulayarak, hem işlerine zamanında yetişebilecek hem de gün boyu sürecek bakımlı bir yüze sa...

Çalışan kadınlar için makyaj önerileri Çalışan kadınlar da birkaç küçük püf noktaları uygulayarak, hem işlerine zamanında yetişebilecek hem de gün boyu sürecek bakımlı bir yüze sahip olabilirler.

İşte güzellik uzmanlarından birbirinden pratik etkili ve yararlı makyaj önerileri.

Pastel Kozmetik Güzellik Uzmanı Arzu Akmercan, kadınlara, kısacık bir zaman diliminde nasıl bakımlı ve çekici bir yüze sahip olabileceklerini siz çalışan kadınlara anlattı.

Farda renk deneyin

Pratik makyajın ilk adımı, tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde cilt renginize uygun bir fondöten sürmektir.

İkinci adımda, makyajınıza uygun renkte bir göz kalemi ile gözünüzün alt ve üst kısmını çerçeveleyin.

Üçüncü adımda ise, gözlerinizdeki anlamı far yardımıyla ortaya çıkararak gözlerinizi belirginleştirin. Birkaç renk alternatifli farlar hayatınızı kolaylaştırır.

Dördüncü adımda yaptığımız göz makyajını ortaya çıkaracak maskara uygulaması var. Kirpiklerinize ekstra dolgunluk sağlayan ve uzun gösteren bir rimel kullanın.

Beşinci adımda büyük bir fırça yardımıyla uygulayacağınız şeftali tonlarındaki allıkla cildinize doğal bir renk kazandırın.

Altıncı ve son adımda ise dudaklarınızı rujla renklendirin. Bu aşamada da tercihiniz gün boyu dudağınızdan gitmeyecek kalıcı bir ruj olmalı.

Kaynak:E-guzellik.net

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

Tanıtım-Reklam
Bumerang - Yazarkafe