Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Ayakkabı seçiminiz erkekleri etkiliyor

Seçtiğiniz ayakkabı modelinin kişisel özelliklerinizi yansıttığını ve bu nedenle de erkekler üzerindeki etkisinin oldukça fazla olduğunu bil...

Seçtiğiniz ayakkabı modelinin kişisel özelliklerinizi yansıttığını ve bu nedenle de erkekler üzerindeki etkisinin oldukça fazla olduğunu biliyor musunuz? Örneğin erkekler genelde evlenmek için alçak topuklu ayakkabı giyen kadınları tercih ediyor…

Bayanlar, siz belki farkında değilsiniz ama seçtiğiniz ayakkabı modelinin erkekler üzerindeki etkisi son derece fazla. Çünkü seçtiğiniz ayakkabı sizin tüm özelliklerinizi bir çırpıda gözler önüne seriyor.
Dış görünüşün insanlar üzerinde ne kadar önemli bir etki bıraktığı, herkes tarafından bilinen hatta araştırmalarla ispatlanan bir gerçek. Öyle ki giyimine göre insanlar hakkında fikir ediniyor, onlardan etkileniyor, hoşlanıyor ya da hoşlanmıyoruz.
Örneğin tüm kadınlar, iyi giyimli, şık ve bakımlı bir erkeği her ne kadar yakışıklı olmasa da çekici bulabiliyor. Aynı şekilde, aslında inanılmaz hoş bir fiziğe sahip birini de, üzerindeki zevksiz kıyafet yüzünden itici bulabilirsiniz.

Platform topuk
Platform topuk, renkli, çocuksu, keyfine düşkün kadınların en sevdiği ayakkabı modelidir. Platform topuk ayakkabının birçok avantajı vardır.
Sokakta yürürken en çok ilgiyi onlar çekerler, dolgu topuk sayesinde boylarını uzun gösterebilir ama ince topukla olduğu kadar da sıkıntı çekmezler; yağmurdan korunur, aynı zamanda bulutların üzerinde yürümenin keyfini yaşarlar.
Ne var ki, bu tip ayakkabılarla daha çok teenage erkeklerin ilgisini çekebilirler. Çünkü platform topuklu ayakkabılar, daha çok genç kesim tarafından tercih edilir.

Ayakkabı kişiliği yansıtır
Araştırmaların ortaya çıkarttığı ilginç bir gerçek daha var. O da tercih ettiğiniz ayakkabı tarzının kişiliğinizin aynası olduğu. Öyle ki, erkekler ayakkabı konusunda en az kadınlar kadar takıntılı olduklarından, birlikte olacağı kadını ayakkabısına bakarak seçiyor…

Alçak topuklu ayakkabılar
Rahat ama düzgün giyinmeyi seven kadınlar, az topuklu ayakkabıları tercih ederler. Daha çok ofis ortamında ya da bir şirkette yönetici olarak çalışırlar. Düzenli bir hayatı tercih ederler. Genelde orta yaş krizine girmeye müsait tiplerdir. Yani 30′una kadar evlenmeyi ya da evliliğe doğru giden düzenli bir ilişkilerinin olmasını fazlasıyla önemserler. 30′un üzerine gelmiş ve kısa bir süre içinde evlenmezse asla bir aile kuramayacağını düşünen erkekler, bu tip kadınları kendilerine uygun bulurlar.

Rahat ve spor ayakkabılar
Bu tarz ayakkabılar genellikle pratik insanların seçimidir. İşte de, evde de sürekli bir koşuşturma halindedirler. Rahat edebilmek için topuksuz ayakkabı giyerler.
Etrafındaki kişilerle ilgilenme, onlara yardım etme ve her şeyi çekip çevirme eğilimi gösterirler. Bu yüzden kendine bakmaktan aciz, pijamalarını bile katlayamayan erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekeceklerdir. Çünkü onların bakıma ihtiyacı vardır.

Yüksek topuklu ayakkabılar
Siz gerçekten de meziyetlerinin farkında olan bir kadınsınız. Maliyeti ne olursa olsun, çekici görünmenin ve güzel giyinmenin faturasını ödemeye hazırsınız. Size ilgi duyan erkekler de muhtemelen maceradan, erotizmden hoşlanan, hayal gücü geniş kişiler olacaktır. Ama unutmayın, bu tip erkekler ilişkiye çok hızlı girer ve aynı hızla da terk ederler. Sonradan üzülmek istemiyorsanız dikkat!

Kaynak: e-guzellik.net

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

2 yorum

  1. Malesef sıze katılamayacagım
    sırf bu yuzden bulusmaya gelırken yuksek topuklu ayakkbı yerıne converse gıydı dıye en az 2 kız gerı cevırıp bır dahda gorusmemısımdır ustelık dah onceden yuksek topuklu ayakkbı gıymesınııstedıgım halde o ısrar ıle bu sekılde geldıgı ıcın dusunsenıze kısacık sacı olup ayagına converse gıyen ve ustunede kot pantolon gıyen bırısı sızce nekadar kıza benzer
    gıyınmesını bılen kız, yuksek topuklu gıyen kız kısacası kız gıbı kız ıstıyoruz.

    YanıtlaSil
  2. hiç umrumda değil beğenmeseler de topuklu ayakkabılarıma aşığım:))

    YanıtlaSil

Tanıtım-Reklam
Bumerang - Yazarkafe