Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Güçlü bir kadının el kitabı

Günümüzün kadınları kolay ödün vermiyor: Kariyer, sosyal hayat, cinsellik, aşk… hepsini bir arada yönetmeyi ve güçlü olmayı başarıyor. Bu ...

Günümüzün kadınları kolay ödün vermiyor: Kariyer, sosyal hayat, cinsellik, aşk… hepsini bir arada yönetmeyi ve güçlü olmayı başarıyor. Bu kadınların prensipleri var!

• Yemekte hesabı erkeğin üstüne yıkmaz. Hesap geldiğinde elini cebine hiç atmamaktan veya bunu erkeğin görevi gibi görmekten ziyade, hesabı paylaşmak için teklifte bulunurlar.

• Doğum kontrolünü şansa bırakmaz. Doğum kontrol konusunda bilgi sahibidir ve sorumluluk almayı bilir. Doğum kontrol hapı gibi, kontrolü kadına veren güvenli yöntemler kullanmak, bu işi erkeklerin zaten düşüneceğini ve önlemlerini alacağını beklemekten çok daha ayakları yere basan bir yaklaşımdır. Karar ve uygulamanın kadında olması onu daha güçlü yapar.

• Dedikodunun sınırlarını çizer. Güçlü kadınların en büyük özelliği kimsenin hakkında yüzüne söyleyemeyeceği bir şeyi arkasından konuşmamasıdır.

• Cinsellik konusunda bilinçlidir. Güçlü kadınlar asla kulaktan dolma yanlış bilgilere güvenmez. Mutlaka bir kadın doğum uzmanına giderek gerekli muayenelerini olur ve bu konularda bilgi alırlar.

• Zamanın güçlü kadınları teknolojiden anlar. Kim demiş erkekler teknoloji konusunda daha yeteneklidir diye. Güçlü kadınlar sadece internet ve bilgisayara hakim olmakla kalmıyor, dünyada teknoloji konusundaki son gelişmeleri de çok yakından izliyor ve bu konuda çevreleriyle bilgi paylaşıyor. Güzellik, moda artık kasın muhabbetlerindeki tek konu değil!

Rutinlerinden vazgeçmez!

Sevgilisi ile birlikte olmak için programını bozmaz. Onunla buluşmak için kuaför randevusunu iptal etmez; onu görmek için işten sonra spora gitmeyi ertelemez; ona özel olduğunu hissettirmek için arkadaşlarıyla vakit geçirmekten ödün vermez; onun uğrayabilme ihtimali var diye planlarını iptal etmez; ondan mesaj var mı diye sürekli telefonuna bakmaz; onun kariyeri ikisine de yetecek diye kendi kariyerinden vazgeçmez.
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok