Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Yırtmaçları neden bu kadar çok seviyoruz?

Yırtmaçlar bu sezon daha derin, daha da seksi. Bacaklarına güvenen ünlü isimler, yırtmacı sınıra kadar çıkaran birbirinden şık elbiselerle...

Yırtmaçlar bu sezon daha derin, daha da seksi. Bacaklarına güvenen ünlü isimler, yırtmacı sınıra kadar çıkaran birbirinden şık elbiselerle katıldıkları davetlerde büyük heyecan yaratıyorlar.


Bu yırtmaçlar cesaret ister. Evet gerçekten de öyle. Bir elbise giyiyorsunuz ve bacak boyunuz kadar
kadar yandan yırtmacı var. Yürümediğinizde masum ama adım atar atmaz tüm gözleri üzerine çeken bir yırtmaç...

Kırmızı halıların gözdesi yandan yırtmaçlar bacaklarına güvenenlerin tercihi olurken, sade bir elbisenin havasını anında değiştirebiliyorlar. Bu nedenle de Hollywood’un son dönemde popüler olan seksi yıldızı Camilla Belle’in Gucci Premiere elbisesi, Kate Beckinsale’in Balmain’i, Emma Watson’ın Burberry’si unutulmaz birer kırmızı halı kostümleri olarak belleklerimizdeki yerlerini alıyorlar.

Megan Fox’un Transformers filminin prömiyerinde giydiği derin yırtmaçlar hala aklımızda. Peki ya Angelina Jolie’nin pudra rendi elbisesine ne demeli? Blake Lively’nin petrol rengi derin yırtmaçlı elbisesi de aklımıza kazınanlardan. Diğer cesur yırtmaçları görmek için ise, foto galeriye bakmanız gerekiyor.
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok