Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Yorgun gözleri saklamanın 5K formülü

Yorgun gözleri saklamanın denenmiş yollarını okumak ister misiniz? Uykusuzluk veya başka sebeplerle bazen çok yorgun olabiliriz. Bundan en...

Yorgun gözleri saklamanın denenmiş yollarını okumak ister misiniz?

Uykusuzluk veya başka sebeplerle bazen çok yorgun olabiliriz. Bundan en fazla etkilenen ise gözlerimiz olur; göz çevremiz çökkün ve yaşlı gösterir. Göz altı morlukları da cabası.

İşte tüm bu olumsuzluklara karşı, denenmiş formüllerle göz çevresi yorgunluğuna karşı savaşabilirsiniz!

Kapat!
Kapatıcılar gerçekten altın değerindedir, o yüzden iyi bir kapatıcıya yatırım yapmalısınız. Mor ve kırmızı halkaları kapatmak için kapatıcının yaptığını başka hiçbir kozmetik ürünü yapamaz. Aslında tek başına bir kapatıcı bile yeterli bazen makyaj için; yüzünüz aydınlanır, koyu lekeler kapanır. Cildiniz taze görünür.

Givenchy’nin Mr. Light kapatıcısını deneyin, sonucu görün!

Karıştır!
Yorgun bir yüzü saklamanın en iyi yollarından biri de kafaları karıştırmak ve ilgiyi başka yere çekmektir!

Giyiminize stratejik olarak önemli bir aksesuvar ekleyin; parlak bir eşarp, son moda bir çanta veya çok şık bir ayakkabı. Bunun gibi dikkat çekici bir parça, dikkati yüzünüzden uzak tutacaktır.

Kullan!
Dev bir çift güneş gözlüğü ile gözlerinizi tamamen gizleyin. Nicole Richie ve Paris Hilton gibi...

Kafein
Hepimiz sabahları ayılmak için genelde kahve içeriz. Ama kahvenin başka bir faydası daha var: Yüzü canlandırmak ve koyu halkaları yok etmek! Yeşil veya siyah çay poşetini (içlerinde kafein var), sıcak suya batırıp çıkarın. Soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra, 10-15 dakika göz kapaklarınıza koyun. İşte bu kadar!

Ayrıca çay poşeti yerine kafein içeren göz kremlerinden/jellerinden yararlanabilirsiniz. Murad Essential-C Eye Cream veya Garnier Eye Roll-on gibi...

Kahkaha
Hayatınıza biraz kahkaha katın. Gülümsemek, daha az yorgun gösterir. Ne kadar çok kahkaha, o kadar az yorgunluk!

Kaynak: Pudra
 
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok