Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Erkeğin şık görünmek için dikkat etmesi gerekenler

Erkeklere şık olmak için birbirinden değerli ipuçları... 1- Kıyafetin üzerinize oturması gerekir! Şıklık için en önemli ayrıntı gard...

Erkeklere şık olmak için birbirinden değerli ipuçları...

1- Kıyafetin üzerinize oturması gerekir!
Şıklık için en önemli ayrıntı gardırobunuzdaki parçaların üzerinize oturmasını sağlamak. Çoğu erkek kendisine büyük gelen kıyafetleri giyer ve bu maalesef çok kötü durur. Kıyafetlerinizin bedeninize oturmasına özen gösterin, ne çok dar ne de çok bol kıyafetleri tercih edin. Üzerinize oturmayan kıyafetler bulaşıcı hastalık gibidir, hemen kendinizi tedavi edin ve terzinin yolunu tutun!

2- Sade olun!
Gardırobunuzdaki kıyafetlerin üzerinizde güzel görünmesini istiyorsanız abartılı olmaktan kaçının ve sadelik anahtar kelimeniz olsun. Üçten fazla aksesuar kullanmamaya veya giydiğiniz kıyafetin tamamının üç rengi geçmemesine özen gösterin.

3- Günlük kıyafet anlayışınızı değiştirin!
Günlük kıyafetler sıkıcı olmak zorunda değil. Kareli, renkli gömlekler, polo yaka tişörtlerle de günlük kıyafetlerinize renk katabilirsiniz.

4- Kıyafetinizi tamamlarken dikkat edin!
Bazı kazaklar ince kumaşlıdır, bazıları kalın ve dökümlü. İnce kumaşlı süveter veya kazaklar ipek kumaşlı, şık pantolonlarla kombine edilebilir. Ancak asla dökümlü bir kazağı şık bir gömlekle tamamlamayın, bu tip bol, spor kazakları kargo pantolonlarla veya jean’lerle kombinleyebilirsiniz.

5- Alışverişe yalnız çıkmayın!
Eşinizle, sevgilinizle veya zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızla alışverişe çıkın, dışarıdan bir göz önemlidir unutmayın.

6- Yerine göre giyinin!
Gideceğiniz yere göre giyinmek çok önemli, kadınlar kadar çok seçeneğiniz olmadığı için de ayrıca çok şanslısınız, şık geceler için en azından bir kravatla tüm görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

7- Detayları atlamayın!
Kıyafetinizi kendi stilinize uygun ve sizi yansıtan küçük ayrıntılarla renklendirin. Bu detaylar, kol düğmeleri, atkılar ve küçük aksesuvarlar olabilir ayrıca kravatı bağlama şekliniz bile size farklı bir hava katar.

8- Kaliteli ayakkabılara yatırım yapın!
Çoğu kadının erkeklerde en dikkat ettikleri şey ayakkabılardır. Diğer kıyafetler iyi bir temizlemeden geçince veya iyi ütülenince yeni gibi görünebilir ancak ayakkabılar kalitesizliğini ne kadar iyi bakılmış olursa olsun hemen gösterir. Birkaç çift kaliteli ayakkabıya yatırım yapmak ve onları temiz tutmak, şık gecelerde veya önemli toplantılarda hayatınızı kurtarır. Unutmayın biz kadınların gözü ayakkabılarınızda!

9- Büyük logolu gömleklerden uzak durun!
Gömlekler aslında şıklığın simgesidir, bu yüzden asla büyük logolu gömlek giymeyin. Logolu veya büyük desenli ayrıntıları tişörtlere saklayın.

10- Trendlere bağlı kalmayın!
Size yakışıp yakışmadığını bilmeden sadece moda diye bir kıyafeti giymemelisiniz. Gardırobunuzda trendi parçalar yerine zamansız ve klasik olanlara yer verin.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok