Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Bahçe Dekorasyonunun Dayanılmaz Cazibesi

Baharda ve yaz aylarında yazlık bahçeleri, bağ evi, kır evi bahçeleri ya da apartmanların önündeki küçük bahçeler rengârenk çiçekler, kuş ...

Baharda ve yaz aylarında yazlık bahçeleri, bağ evi, kır evi bahçeleri ya da apartmanların önündeki küçük bahçeler rengârenk çiçekler, kuş sesleri ve huzur veren esintilerle çok keyifli bir ortam sunar. 

Bahçelerin eğlenceli ve huzurlu yaşam alanlarına dönüşmesi için bazı dekorasyon detaylarını göz önüne almak, trend dekorasyon öğelerini bahçeye yansıtmak yeterlidir. Zira doğanın sunduğu toprak ve yeşil siz onu süsleseniz de süslemeseniz de çok güzeldir. Bahçenizin mevcut alanından mümkün olduğunca çok yararlanmak için deco.zone adlı Türkçe dekorasyon bloguna göz atabilirsiniz.

Bahçe mimarisi, peyzaj, bahçe dekorasyonu, kamelya, çardak tasarımları, bahçe mobilyaları, balkon sandalyeleri, bahçe aydınlatmaları gibi birbirinden farklı bahçe, teras, balkon dekorasyon öğelerinin yanı sıra süs bitkilerinin özellikleri gibi küçük botanik bilgileri de bulabileceğiniz deco.zone ile siz de kendi bahçenizi keyifle şekillendirebilirsiniz.

Bahçenizin her metrekaresini hem görsel hem de işlevsel olarak doğru değerlendirebilmenizi sağlayacak ip uçları deco.zone yazarlarının sizin için araştırdığı bilgilerde mevcut. Ayrıca bahçenizde kullanacağınız saksı, bahçe mobilyası, barbekü, salıncak, tente, çit ve aydınlatma gibi aksesuarların son moda örneklerine dair görseller de sunan deco.zone, keyifli bahçeler için bilgi ve vizyon sunan bir blog.

Deco.zone’ un bahçe, teras, balkon gibi dış mekanlar için hazırladığı makalelerde, bu alanlarda rahat bir kullanım alanına kavuşurken, doğa ve açık havada vakit geçirmenin konforlu yanlarını keşfedeceğiniz eğlenceli detaylar bulabilirsiniz. Dekorasyon, iç mimarlık ve estetik bir yaşam fikri sizi de cezbediyorsa tasarıma dair en moda fikirler için deco.zone blogu takibe alın.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok

Tanıtım-Reklam
Bumerang - Yazarkafe