Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Tesettür Modası Ve Renkler

Tesettür giyimde kabul edilen belirli parçalar bu alandaki modayı etkilemeye devam ediyor. Bununla birlikte yeni elbise ve kıyafet modeller...

Tesettür giyimde kabul edilen belirli parçalar bu alandaki modayı etkilemeye devam ediyor. Bununla birlikte yeni elbise ve kıyafet modelleri de çıkabilir. Ancak belirli renkler kapalı giyimde daha çok ön plana çıkıyor. Bu renkler daha koyu ve kapalı renkler. Örneğin kapalı giyimde mavi kullanımı yerine lacivert, pembe yerine mor beyaz yerine gri renkleri daha çok tercih ediliyordu. Modanın bu alanda da gelişmeye başlaması ve gelen talepler üzerine kapalı renklerden açık renklere doğru bir kayış var. Renklerdeki bu değişim şüphesiz kıyafet çeşitliliğini de etkileyerek daha çok kıyafetin ve modelin oluşmasına yardımcı oldu.

Moda Kombin Önerileri

Modanın bu alanda da gelişmeye başlaması ve gelen talepler üzerine kapalı renklerden açık renklere doğru bir kayış var. Günümüzde kapalı giyinen ancak şık olmayan bir bayanı görmek artık çok zor. Çünkü kadınlar bu alanda daha çok kıyafetin üretilmeye başlanmasıyla birlikte kendilerine yakışanı daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabildiler. Örneğin pembe bir gömlek her erkek tarafından tercih edilmezken pembe ve daha açık tonlarında ki kıyafetleri hem açık hem de kapalı bütün kadınlar tercih eder.

Açık Renkler

Tesettür modasına hakim olan birkaç üretici açık renkleri kullanmaya ilk başlarda korktu. Bu renklerin tercih edilmeyeceği düşünüldü. Ancak kıyafet üretimine bir bayan gözünden bakmadıkları için bu yanlışı bir müddet devam ettirdiler. Çünkü bayanlar koyu renkleri rahatlıkla kullanabilirler evet ama renkli kıyafetleri de sadece bayanlar daha güzel bir şekilde kullanabilir ve taşıyabilir. Bu yanlışı fark eden üreticiler kapalı giyim için de farklı ve açık tonlarda kıyafet üretmeye başladı. Özellikle açık tonlarla birlikte yapılan ombinler kapalı bayanları daha şık bir hale getirdi.

Açık Renklerle Yapılan Tesettür Kombinleri

Açık renklerin tesettür dünyasında kullanılmaya başlanmasıyla birlikte şık bayanlar bu renkleri birlikte kullanarak çok şık ve çok güzel kombinler yapmaya başladı. Kendilerine yakıştırdıkları parçaları kendi zevklerine ve ihtiyalarına göre düzenleyen bayanlar gerçekten çok şık bir görünüme kavuştular. Çok şık kombinlenen parçalar özellikle tunik ve pantolonlardan çıktı. Örneğin açık renkli bir pantolonun üzerine pembe, mavi gibi açık renkli veya koyu renkli tunikler giyerek kombinleri güzel bir hale getirdiler.

Tesettür Online Alışverş İçin Tıklayınız : https://www.modaselvim.com

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok