Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Brezilyalı kalçalara sahip olmak hayal değil

Son yılların en fazla tercih edilen estetik operasyonlardan birisi olan popo estetiği, bayanlara canlı, biçimli ve yuvarlak hatlara sahip ol...

Son yılların en fazla tercih edilen estetik operasyonlardan birisi olan popo estetiği, bayanlara canlı, biçimli ve yuvarlak hatlara sahip olan bir kalçaya kavuşmalarını sağlıyor

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Bülent Cihantimur, Brezilya poposu estetiği hakkında açıklamalarda bulundu: "Düzgün yuvarlak ve dik kalçalar kadın çekiciliğinin ikonik bölgelerinden bir tanesidir. Bayanların bedenlerinin en estetik noktalarından birisi olan kalça ve popo bölgesi, formunu kaybetmişse, kışın kalın kıyafetlerin altına saklanırken, yaz mevsimiyle tam bir sorun halini, alamaya başlıyor.

Yaza girmeden kışın formunda kalçalara sahip olmak isteyenler için, kış mevsimi bu operasyon için son derece uygun bir zamandır".

Popo Neden Sarkar?

"Popo bölgesi, en sık şekilde yaşlanmayla, hızlı kilo kaybıyla, egzersizden yoksun bir hayat tarzıyla veya genetik biçim bozukluklarıyla şekilsiz hale gelir ve sarkmalar, hacim kayıpları gözlemlenir. Popo bölgesindeki aşırı yağ dokusu, cildin zamanla sarkmasına ve formunu yitirmesine sebep olur. Siz ne kadar egzersiz yaparsanız yapın, sarkmış ve canlılığını kaybetmiş bir kalça bölgesini, eski formuna ya da dilediğiniz biçimli yuvarlak hatlara kavuşturamayabilirsiniz" diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Brezilya poposu estetiğinin tüm bu sorunları çözümlediğini dile getirdi ve ekledi:" Estetik cerrahlar olarak, sarkmış, biçimini ve dolgunluğunu kaybetmiş kalçalara bugüne kadar sayısız teknik ve uygulama ile tekrar form kazandırmaya çabaladık.

Çoğunlukla yapılan askılama yöntemleri poponun ağırlığından kaynaklanan bozulmalar sebebiyle tekrar eski haline dönüyor ve hastaların tekrar tekrar aynı popo estetiğini yaptırmalarıyla sonuçlanıyordu. Bu yöntem hem hastaya zaman kaybı yaşatıyor, kesi izi bırakıyor, üstelik iyileşme süreciyle alakalı sorunlar yaşamalarına sebep oluyordu".

Örümcek Ağı Estetiği ve Yağ Transferi

Cihantimur, "İşte tüm bu sebeplerden dolayı yüz bölgesinde son derece başarılı sonuçlar aldığımız Cihantimur Örümcek Ağı Estetiğini, popo bölgesinde de uygulamaya başladık. Sarkık ve biçimini kaybetmiş popoya, Örümcek Ağı Estetiği ile öncelikle ağ sistemini örüyoruz. Sonrasında popoya canlılık ve hacim kazandıracak, Cihantimur Yağ Transferi tekniğini uyguluyoruz. Hastanın kendisinden alınan yağ hücresini, örülen, ağ şekline getirilen iplerin arasına enjekte ediliyoruz.

Hücrelerle zenginleştirilmiş plazma jel yağ transferi sayesinde herhangi bir dolgu uygulamasına gerek kalmaksızın poponun dikleşmesini ve form kazanmasını sağlıyoruz. Popo bu uygulamalarla kalkık, biçimli ve gülümseyen bir surat gibi canlı gözükmeye başlıyor. Bu 2 tekniği entegre ederek oluşturduğumuz popo estetiği sayesinde, hastalarımız kısa zamanda, etkili ve son derece konforlu geri dönüşler alıyorlar" ifadesinde bulundu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok