Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

İzlerden Kurtulmanın Yolları

Faça İzlerinden Tamamı İle Kurtulun Cilt estetiği sadece güzelleştirmek için değil tedaviler için de kullanılmaktadır. Özellikle dış görü...

Faça İzlerinden Tamamı İle Kurtulun


Cilt estetiği sadece güzelleştirmek için değil tedaviler için de kullanılmaktadır. Özellikle dış görünüşü etkileyen izler ve lekeler için tedaviler geliştirilmiştir. Bu izler jilet, ameliyat, yara ya da faça izdir. İzler kişilerin önceki dönemlerinden kalmış olabilir. Herhangi bir yaralanma sonucu meydana gelen izler kalıcı olabilmektedir. Kişiler kötü bir psikoloji ile de izleri meydana getirebilir. Bu tür durumlar ileriki hayatta sorun olmaktadır. Kişilerin iş hayatını ve özel hayatını olumsuz etkiler. Bu izlerin silinmesi estetik yollar ile mümkündür.


İzlerden Kurtulmanın YollarıFaça izleri günlük hayatta kişi için sorun yaratmaktadır. Özellikle bilek ve kollardaki izler fazlasıyla göz önünde olur. Psikolojik etkileri kişiyi yorabilir. Sürekli saklamak zorunda kalmak can sıkıcıdır. Aynı zamanda birçok insan için de irite edicidir. Dolayısı ile mümkün olan durumlarda çözümüne başvurulmalıdır. Faça izi sildirme işi sadece uzman kişilerce yapılmalıdır. İzin yeri ve durumu estetik uygulamalar açısından önemlidir. Derin olmayan izler için işlem kısa ve kolaydır. Derin izlerde bazı detaylı uygulamalar gerekebilir. Uygulamalar yetkin kişilerce tıbbı ortamlarda yapılmaktadır.


Faça İzlerinin SilinmesiFaça izleri büyüklüklerine göre farklı yöntemler ile silinebilir. Bulunduğu yer ve izin derinliği önemlidir. İzlerin silinmesi için iki temel uygulama vardır. Faça izi giderme için lazer ya da deri nakli yapılabilir. Lazer büyük faça izlerini tamamen giderememektedir. Hafif izlerde ise başarı sağlar. İzden tamamı ile kurtulmak ancak cerrahi yöntemler ile mümkün olur. Yöntem belirlenmeden önce ayrıntılı muayenelerin yapılması gerekir. Faça izi estetik sadece cerrahlar tarafından yapılan uygulamalar ile silinir. Uygulamalar büyük oranda başarı sağlamaktadır. Faça izi büyüklüğüne göre yapılan işlemin de süresi değişir. Deri nakil işlemleri en sık yapılan uygulamadır. İşlemde başarı oranı ise oldukça yüksektir.

KAYNAK:https://www.burhanozalp.com/faca-jilet-izi/

SPONSOR İÇERİKTİR


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok