Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Burcunuza göre saçlarınıza bakım yapın

İkizler ve yengeç burcuna saç bakım önerileri  Burçlar karakterimizden, kıyafetimize kadar birçok özelliğimizi belirleyebiliyor. Saç bakımın...

Burcunuza göre saçlarınıza bakım yapın

İkizler ve yengeç burcuna saç bakım önerileri 

Burçlar karakterimizden, kıyafetimize kadar birçok özelliğimizi belirleyebiliyor. Saç bakımınızı da burcunuza ve burcunuzun özelliklerine göre yaparak girdiğiniz her ortamda insanların üzerinde daha fazla etki yaratabilirsiniz. Haziran ayında doğan İkizler ve Yengeç burcu saçlarına yapacakları minik değişimlerle yıldızlarını parlatabilirler.    

Burçlarımız doğumumuzla belirleniyor ve hayatımız ve aldığımız kararlar üzerine büyük etkileri oluyor. Kıyafetlerimiz ve seçeceğimiz renklerle burcumuzun özelliklerini yukarılara taşıyabilir insanlar üzerinde daha olumlu etkiler yaratabiliriz. Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri markası Morfose Cosmetics’in İkizler ve Yengeç burcu için hazırladığı saç bakım önerileri burcunuzun etkisini daha da yukarılara taşımanıza yardımcı olacak. 

Değişime açık olduğunuzu herkese gösterin

21 Mayıs - 21 Haziran arasında doğan ikizler burcu, değişime açık yapısıyla saç şekillerinden ve saç renklerinden çok çabuk sıkılabilirler. Bu özelliklerini saç kesimlerini ve renklerini sürekli değiştirerek kendilerini her zaman daha mutlu ve enerjik hale getirebilirler. Hareketli saçlar onlar için bir bir değişim değil bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın da düzenli olarak karşılanması etrafına olumlu enerji yaymalarına imkan tanıyacaktır. 

İkizler burcu, Morfose 10 profesyonel saç boyası ile saçlarını istediği renge boyayarak haziran ayının tüm enerjisini yansıtabilirler. Formülündeki buğday proteini, yulaf özü ve soya yağı saçları besleyerek, saça ekstra parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan saç boyası bitkisel karışımın içerisinde bulunan amino asitler saç tarafından etkili bir şekilde emilirken, saç tellerini sararak saçı güçlendirerek canlı ve göz alıcı renkler oluşturur.

Saçınızın rengini uzun süre koruyun 

Alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı oldukları bilinen, 21 Haziran - 21 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç burçları için saçları da bir o kadar önemlidir. Saçlarında yakaladıkları rengi son ana kadar yaşamak isterler. Saçlarında çok fazla yeniliği sevmeyen yengeçler beğendikleri saç modelini ve rengini bu aylarda korumaları enerjileri için de olumlu yansımaları olacaktır. 


Yengeç burcunda olanlar, Morfose 10 Boya Kilitleyici Saç Kremi ile saçlarının rengin ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruyabilirler. Formülündeki mikroemülsiyon teknolojisi ve içeriğindeki UV filtreler sayesinde saçtaki rengin solmasını engelleyen saç kremi, saçın kütikül tabakasını mühürleyerek ipeksi ve parlak saçların uzun süre tadını sürmelerine imkan tanıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok