Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Gradient Skin

Gradient_Skin

Son Yazılar

latest

Emziren anne beslenmesinde %100 malt ve hurma mucizesi!

Anneler bebeklerine önem verir; bazen de emzirme döneminde desteğe ihtiyaç duyar.  Anne sütünün önemine dikkat çeken uzmanlar, emzirme dönem...

Emziren anne beslenmesinde %100 malt ve hurma mucizesi!

Anneler bebeklerine önem verir; bazen de emzirme döneminde desteğe ihtiyaç duyar.  Anne sütünün önemine dikkat çeken uzmanlar, emzirme döneminde artan besin ihtiyacında % 100 Malt ve hurmanın rolünü vurguluyor.  Multimalt, içerdiği %100 malt ve hurma suyu nedeniyle anne sütünü artmasında yardımcı rol üstleniyor.

Anne sütü bebekler için  “Yaşam” anlamına geliyor.  Kolayca sindirilen anne sütü, bebek bağışıklığı için önemli, bir o kadar da doğru besin olarak niteleniyor. Uzmanlar, bağışıklık sistemini güçlendiren anne sütünün, bebekler için hayati önem taşıdığı görüşünde birleşiyor.

Emzirme döneminde artan besin ihtiyacında %100 Malt ve hurmanın rolüne dikkat çekiliyor; doğanın bir mucizesi, demir ile kansızlığa iyi gelen, beta-karoten üretimine sağladığı destek ile hafızanın güçlenmesine yardımcı olan ve önemli bir folik asit (B9) kaynağı olan hurmayı, anne sütü arttırıcı etkisinden ötürü öneriyor. Hurma, hem gebelikte hem de emzirme döneminde anneye fayda sağlayan bir besin olarak niteleniyor.

Malt ve hurma kullanarak geliştirdiğimiz Multimalt yalnızca %100 Arpa Maltı ve Hurma içeriğiyle emziren annelerin yardımına koşuyor. Arpa Maltı ve hurmanın doğal mucizesini bir araya getiren Multimalt, emzirme döneminde anne sütünün kesintisiz ve verimli bir şekilde üretilmesine, artmasına yardımcı olur.

Multimalt içeceği, işte bu iki doğal ana bileşenin pastörize edilmesiyle üretiliyor.  İlave şeker içermeyen içecek şekerini sadece içindeki hurma meyvesinden alıyor. İçecek,  lif ve proteinin yanı sıra; Potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum başta olmak üzere pek çok mineral ve C, B1, B2 ve A vitaminlerini içerir. İlave şeker içermediğinden, içimi kolay olan Multimalt’ın emzirme döneminde günde 4-6 adet, tüketilmesi öneriliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da! ✎ Online adak yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok